Site duyuruları

Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans Sınav Takvimi Duyurusu

UZEM YÖNETİCİ 'ın resmi
Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans Sınav Takvimi Duyurusu
yazan UZEM YÖNETİCİ - 11 Mart 2019, Pazartesi, 15:12

Değerli Öğrencilerimiz,

2018-2019 eğitim öğretim yılı Bahar dönemi Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans 

Vize sınavları 22-26 Nisan 2019 tarihleri arasında online olarak, 

Final sınavları 18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde Gayrettepe Sosyal Bilimler Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

UZEM ARA SINAV TAKVİMİ linkinden erişebileceğiniz sınav takvimine uygun olarak, sınavlar ilgili tarihlerde 08:00-23:59 saatleri arasında online olarak yapılacaktır. Belirtilen süre içerisinde her bir sınava sadece tek giriş hakkınız bulunmaktadır.

Ara sınav haftası canlı dersler yapılmayacak olup, sadece uzem.altinbas.edu.tr sayfasında sınavlar online olarak yürütülecektir.

Uzaktan Eğitim sistemine erişiminiz için gerekli adımlar aşağıdaki gibidir.

Şifre Alma/Sıfırlama İşlemleri:

• Şifrenizi hatırlayamıyorsanız; tarafınıza tanımlı derslere erişim için, öncelikle, reset.altinbas.edu.tr sayfasındaki yönergeleri takip ederek sisteme giriş şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.
  • **** Şifrelerinizi her 3 ayda 1 yenilemeniz gerekmektedir. ****

Ders İçeriklerine ve Ara Sınava Erişim İçin:

• reset.altinbas.edu.tr yapacağınız işlemler sonucunda ekranda göreceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile uzem.altinbas.edu.tr sayfasına giriş yapabileceksiniz.
  • UZEM sayfasına giriş yaptığınızda Derslerim menüsünde kayıtlı olduğunuz derslerin listesini göreceksiniz.
  • Her dersin içeriğinde, ilgili dersin Ara Sınav uygulamasını, sınav günü erişilebilecek şekilde, görüntüleyebilirsiniz.
  • Dersleriniz ile ilgili genel duyuruları uzem.altinbas.edu.tr ana sayfasında yer alana “DUYURULAR” kısmından takip edebilirsiniz.

Teknik bir sorun yaşamanız halinde, uzem@altinbas.edu.tr adresine, akademik konularla ilgili ise sbe@altinbas.edu.tr adresine mail ile ulaşabilirsiniz.

Final sınavına dair detaylı bilgi dönem sonuna doğru sizlerle paylaşılacaktır.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.