Site duyuruları

2019-2020 BAHAR DÖNEMİ MYO UZAKTAN EĞİTİM ARA SINAV TAKVİMLERİ

 
Picture of UZEM YÖNETİCİ
2019-2020 BAHAR DÖNEMİ MYO UZAKTAN EĞİTİM ARA SINAV TAKVİMLERİ
by UZEM YÖNETİCİ - Monday, 13 April 2020, 3:07 AM
 

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü-Bilgisayar Programcılığı Programı-Uzaktan Öğretim
SUBJECT
 AREA
CATALOG
 NUMBER
Ders Adı Öğretim Üyesi Ünvanı-Adı-Soyadı Sınav Tarihi
Gün Saat
UBLP 102 Veri Yapıları ve Algoritmalar Öğr. Gör. Murat Hayta 24 Nisan Cuma 10.00 - 23.00
UBLP  104 Nesne Yönelimli Programlama Öğr. Gör. Cihan Kement 20 Nisan Pazartesi 10.00 - 23.00
UBLP 106 Veri Tabanı Tasarımı ve Yönetimi I Öğr. Gör. Kerime Dilşad Çiçek 14 Nisan Salı 17.00 - 24.00
UBLP 108 Mesleki Matematik Öğr. Gör. Cihan Kement 21 Nisan Salı 10.00 - 23.00
UBLP 202 Görsel Programlama II Öğr. Gör. Murat Hayta 24 Nisan Cuma 10.00 - 23.00
UBLP 204 İnternet Programcılığı II Öğr. Gör. Abdulkadir Yüzen 22 Nisan Çarşamba 10.00 - 23.00
UBLP 206 ERP Sistemleri II Öğr. Gör. Murat Hayta 24 Nisan Cuma 10.00 - 23.00
UBLP 208 Yazılım Mimarisi Öğr. Gör. Kerime Dilşad Çiçek 14 Nisan Salı 17.00 - 24.00
UBLP 210 İşletim Sistemleri Öğr. Gör. Abdulkadir Yüzen 22 Nisan Çarşamba 10.00 - 23.00
UBLP 280 Seminer Öğr. Gör. Sara Behjatjamal 20 Nisan Pazartesi 17.00 - 24.00
UİNG 106  İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00 - 23.59
UTURK 112 Türk Dili II Öğr.Gör. Ahsen KARAKAŞ AYAN 24 Nisan 2020 Cuma 09.30 - 23.30
UTRH 110 Uygarlık Tarihi Öğr.Gör. Gülhan DUYGUN 17 Nisan 2020 Cuma 12.00 - 20.00
UTCT 104 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi II Öğr.Gör.Dr. Kenan ÖZKAN 24 Nisan 2020 Cuma 10.00 - 21.00
UİNG 202 Mesleki İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00 - 23.59
UMYO 202 Meslek Etiği Öğr. Gör. Tolga Anıl TOPDEMİR 24 Nisan 2020 Cuma 13.00 - 21.00
Dış Ticaret Bölümü (Uzaktan Eğitim)
SUBJECT
 AREA
CATALOG
 NUMBER
Ders Adı Öğretim Üyesi Ünvanı-Adı-Soyadı Sınav Tarihi
Gün Saat
UDTC 102 Finansal Muhasebe I Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 18 Nisan 2020 Cumartesi 10.00-22.00
UDTC 108 Mikro İktisadın Temel İlkeleri Öğr. Gör. Figen Aypek 16 Nisan 2020 Perşembe 10.00-22.00
UDTC 110 Gümrük Rejimleri Öğr. Gör. Ali Bakın 14 Nisan 2020 Salı 10.00-22.00
UDTC 128 Ticari Matematik Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 18 Nisan 2020 Cumartesi 10.00-22.00
UDTC 126 Küresel Lojistik Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 18 Nisan 2020 Cumartesi 10.00-22.00
UDTC 132 Uluslararası Ticaret Politikası Öğr. Gör. Figen Aypek 16 Nisan 2020 Perşembe 10.00-22.00
UDTC 202 Dış Ticaret Uygulamaları Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 17 Nisan 2020 Cuma 10.00-22.00
UDTC 206 Uluslararası Finans Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 17 Nisan 2020 Cuma 10.00-22.00
UDTC 208 Uluslararası İktisat Öğr. Gör. Dr. Emir Kaan Cengiz 17 Nisan 2020 Cuma 10.00-22.00
UDTC 210 Uluslararası Pazarlama Öğr. Gör. Ali Bakın 14 Nisan 2020 Salı 10.00-22.00
UDTC 280 Seminer Öğr. Gör. Figen Aypek 15 Nisan 2020 Çarşamba 10.00-22.00
UDTC 230 Uluslararası Ticaret Hukuku Öğr. Gör. Merve Boztepe 15 Nisan 2020 Çarşamba 10.00-22.00
UDTC 232 Türkiye Ekonomisi Öğr. Gör. Figen Aypek 15 Nisan 2020 Çarşamba 10.00-22.00
UMYO 222 Girişimcilik ve Yenilikçilik Öğr. Gör. Ali Bakın 14 Nisan 2020 Salı 10.00-22.00
UİNG 106  İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00-23.59
UTURK 112 Türk Dili II Öğr.Gör. Ahsen KARAKAŞ AYAN 24 Nisan 2020 Cuma 09.30-23.30
UTRH 110 Uygarlık Tarihi Öğr.Gör. Gülhan DUYGUN 17 Nisan 2020 Cuma 12.00-20.00
UTCT 104 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi II Öğr.Gör.Dr. Kenan ÖZKAN 24 Nisan 2020 Cuma 10.00-21.00
UİNG 202 Mesleki İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00-23.59
UMYO 202 Meslek Etiği Öğr. Gör. Tolga Anıl TOPDEMİR 24 Nisan 2020 Cuma 13.00-21.00
Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim) Bölümü
SUBJECT
 AREA
CATALOG
 NUMBER
Ders Adı Öğretim Üyesi Ünvanı-Adı-Soyadı Sınav Tarihi
Gün Saat
USKİ 102 Genel Muhasebe Öğr. Gör. Tolga Anıl TOPDEMİR 24.04.2020 Cuma 13.00-21.00
USKİ 106 Genel İktisat Öğr. Gör. Figen Aypek AYVACI 15.04.2020 Çarşamba 10.00-22.00
USKİ 112 Sağlık Politikaları Öğr. Gör. Barış DÖNMEZ 22.04.2020 Çarşamba 10.00-22.00
USKİ 126 Sağlık Kurumları Yönetimi Öğr. Gör. Barış DÖNMEZ 22.04.2020 Çarşamba 10.00-22.00
USKİ 128 Hastalıklar Bilgisi Öğr. Gör. Barış DÖNMEZ  23.04.2020 Çarşamba 10.00-22.00
USKİ 214 Sağlıkta Meslek Etiği Öğr. Gör. Fatih AKSU 23.04.2020 Perşembe 10.00-22.00
USKİ 236 Sağlık Kurumlarında Satın Alma Öğr. Gör. Fatih AKSU 23.04.2020 Perşembe 10.00-22.00
UİNG 106  İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00-23.59
UTURK 112 Türk Dili II Öğr.Gör. Ahsen KARAKAŞ AYAN 24 Nisan 2020 Cuma 09.30- 23.30
UTRH 110 Uygarlık Tarihi Öğr.Gör. Gülhan DUYGUN 17 Nisan 2020 Cuma 12.00-20.00
UTCT 104 Türkiye Cumhuriyeti Tarihi II Öğr.Gör.Dr. Kenan ÖZKAN 24 Nisan 2020 Cuma 10.00-21.00
UİNG 202 Mesleki İngilizce II Öğr.Gör. Reyyan AĞAOĞLU 19 Nisan 2020  Pazar 09.00-23.59
UMYO 202 Meslek Etiği Öğr. Gör. Tolga Anıl TOPDEMİR 24 Nisan 2020 Cuma 13.00-21.00